6 Mart 2013 Çarşamba

5. Sinif Fen ve Teknoloji Dersi SEK Yayinlari Öğrenci Çalişma Kitabi Cevaplari5. Sınıf Fen ve Teknoloji Dersi SEK Yayınları Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları

   5. Sınıf Fen ve Teknoloji Dersi SEK yayınlarının yayınladığı öğrenci çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. SEK Yayınları 5. sınıf Fen ve Teknoloji Dersi çalışma kitabının cevaplanmış sayfalarını/sorularını bilgimiz dahilinde cevaplandırdık.Yayınlanan sayfalardaki cevapların doğruluğundan kesin emin değiliz. Bazı sayfalardaki cevaplar kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde bölgeden bölgeye, şehirden şehre göre de değişiklikler olmaktadır. Siz de bunu göz önünde bulundurarak cevaplandırmalarınızı bölgenize yaşadığınız şehre ve kendi bilgilerinize, duygu-düşüncelerinize göre uyarlayınız. Unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitedeki cevaplardan yola çıkarak değişik cevaplar oluşturabilirsiniz. Sayfalardaki cevaplardan yola çıkarak sorular hakkında farklı fikirler ve düşüncelerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz. 5. sınıf Fen ve Teknoloji çalışma kitabındaki yanlış olduğunu düşündüğünüz cevapları yorum kısmında yazarak diğer öğrenci arkadaşlara da yardımcı olun.
   2012-2013 eğitim öğretim yılı SEK Yayınları 5. sınıf Fen ve Teknoloji Dersi çalışma kitabı sayfaları aşağıda eklenmiştir. Fen ve Teknoloji Dersi çalışma kitabı cevapları sayfa sayfa listelenerek sizlerin en kolay ve doğrudan ulaşabileceği şekilde sıralama yapılmıştır.
   NOT: SEK yayınları 5. sınıf Fen ve Teknoloji Dersi öğrenci çalışma kitabı cevapları yayınlanmıştır. Eğer eksik ya da eklenmesini istediğiniz bir sayfa/soru varsa yorum kısmından bize bildirin, elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız.
Bütün öğrenci arkadaşlara 5. sınıf Fen ve Teknoloji dersinde başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder