11 Eylül 2013 Çarşamba

5. Sinif ingilizce Dersi Yildirim Yayinlari Öğrenci Çalişma Kitabi Cevaplari


5. Sınıf İngilizce Dersi Yıldırım Yayınları Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları

5. Sınıf İngilizce Dersi Yıldırım yayınlarının yayınladığı öğrenci çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. Yıldırım Yayınları 5. sınıf İngilizce Dersi çalışma kitabının cevaplanmış sayfalarını/sorularını bilgimiz dahilinde cevaplandırdık. Yayınlanan sayfalardaki cevapların doğruluğundan kesin emin değiliz. 5. Sınıf İngilizce Dersi Yıldırım Yayınları 9. sayfa öğrenci çalışma kitabı cevapları workbook. Bazı sayfalardaki cevaplar kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde bölgeden bölgeye, şehirden şehre göre de değişiklikler olmaktadır. Siz de bunu göz önünde bulundurarak cevaplandırmalarınızı bölgenize yaşadığınız şehre ve kendi bilgilerinize, duygu-düşüncelerinize göre uyarlayınız. Ödev Kalemi Unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitedeki cevaplardan yola çıkarak değişik cevaplar oluşturabilirsiniz. Sayfalardaki cevaplardan yola çıkarak sorular hakkında farklı fikirler ve düşüncelerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz. 5. sınıf İngilizce çalışma kitabındaki yanlış olduğunu düşündüğünüz cevapları yorum kısmında yazarak diğer öğrenci arkadaşlara da yardımcı olun.
   2013-2014 eğitim öğretim yılı Yıldırım Yayınları 5. sınıf İngilizce Dersi çalışma kitabı sayfaları aşağıda eklenmiştir. İngilizce Dersi çalışma kitabı cevapları sayfa sayfa listelenerek sizlerin en kolay ve doğrudan ulaşabileceği şekilde sıralama yapılmıştır.
   NOT: Yıldırım yayınları 5. sınıf İngilizce Dersi öğrenci çalışma kitabı cevapları yayınlanmıştır. Eğer eksik ya da eklenmesini istediğiniz bir sayfa/soru varsa yorum kısmından bize bildirin, elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız.

Bütün öğrenci arkadaşlara 5. sınıf İngilizce dersinde başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder