18 Eylül 2013 Çarşamba

5. sinif ingilizce Yildirim Yayinlari Ders Kitabi Cevaplari Student's Book


Yıldırım yayınları 5. sınıf ingilizce Dersi Ders Kitabı Cevapları student's book

5. Sınıf ingilizce Dersi Yıldırım yayınlarının yayınladığı ders kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. Yıldırım Yayınları 5. Sınıf ingilizce Dersi ders kitabının cevaplanmış sayfalarını/sorularını bilgimiz dahilinde cevaplandırdık. Yayınlanan sayfalardaki cevapların doğruluğundan kesin emin değiliz. Bazı sayfalardaki cevaplar kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde bölgeden bölgeye, şehirden şehre göre de değişiklikler olmaktadır. Siz de bunu göz önünde bulundurarak cevaplandırmalarınızı bölgenize yaşadığınız şehre ve kendi bilgilerinize, duygu-düşüncelerinize göre uyarlayınız. Ödev Kalemi Unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitedeki cevaplardan yola çıkarak değişik cevaplar oluşturabilirsiniz. Sayfalardaki cevaplardan yola çıkarak sorular hakkında farklı fikirler ve düşüncelerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz. 5. Sınıf ingilizce Dersi ders kitabındaki yanlış olduğunu düşündüğünüz cevapları yorum kısmında yazarak diğer öğrenci arkadaşlara da yardımcı olun.
5. Sınıf ingilizce Dersi 10. sayfa ders kitabı cevapları(student's book).
   2013-2014 eğitim öğretim yılı Yıldırım Yayınları 5. Sınıf ingilizce Dersi ders kitabı sayfaları aşağıda eklenmiştir. ingilizce Dersi ders kitabı cevapları sayfa sayfa listelenerek sizlerin en kolay ve doğrudan ulaşabileceği şekilde sıralama yapılmıştır.
   NOT: Yıldırım yayınları 5. Sınıf ingilizce Dersi ders kitabı cevapları yayınlanmıştır. Eğer eksik ya da eklenmesini istediğiniz bir sayfa/soru varsa yorum kısmından bize bildirin, elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız.

Bütün öğrenci arkadaşlara 5. Sınıf ingilizce dersinde başarılar dileriz.

>>5. Sınıf ingilizce Dersi Yıldırım Yayınları Ders Kitabı Cevapları<<Hiç yorum yok :

Yorum Gönder