8 Eylül 2013 Pazar

7. Sinif ingilizce Dersi Bilgetürk Eğitim Yayinlari workbook Öğrenci Çalişma Kitabi Cevaplari


7. Sınıf ingilizce Dersi Bilgetürk Eğitim Yayınları workbook Öğrenci Çalışma Kitabı Cevapları

7. Sınıf ingilizce Bilgetürk Eğitim Yayınlarının yayınladığı öğrenci çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. Bilgetürk Eğitim Yayınları 7. sınıf ingilizce Dersi workbook çalışma kitabının cevaplanmış sayfalarını/sorularını bilgimiz dahilinde cevaplandırdık. Yayınlanan sayfalardaki cevapların doğruluğundan kesin emin değiliz. Bazı sayfalardaki cevaplar kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde bölgeden bölgeye, şehirden şehre göre de değişiklikler olmaktadır. 7. sınıf İngilizce dersi Bilgetürk eğitim yayınları workbook  9. sayfa öğrenci çalışma kitabı cevapları. Siz de bunu göz önünde bulundurarak cevaplandırmalarınızı bölgenize yaşadığınız şehre ve kendi bilgilerinize, duygu-düşüncelerinize göre uyarlayınız. Ödev Kalemi Unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitedeki cevaplardan yola çıkarak değişik cevaplar oluşturabilirsiniz. Sayfalardaki cevaplardan yola çıkarak sorular hakkında farklı fikirler ve düşüncelerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz. 7. Sınıf İngilizce çalışma kitabındaki yanlış olduğunu düşündüğünüz cevapları yorum kısmında yazarak diğer öğrenci arkadaşlara da yardımcı olun.
   2013-2014 eğitim öğretim yılı Bilgetürk Eğitim Yayınları 7. Sınıf İngilizce Dersi workbook  çalışma kitabı sayfaları aşağıda eklenmiştir. İngilizce Dersi çalışma kitabı cevapları sayfa sayfa listelenerek sizlerin en kolay ve doğrudan ulaşabileceği şekilde sıralama yapılmıştır. 
   NOT: Bilgetürk Eğitim Yayınları 7. sınıf ingilizce Dersi öğrenci çalışma kitabı cevapları yayınlanmıştır. Eğer eksik ya da eklenmesini istediğiniz bir sayfa/soru varsa yorum kısmından bize bildirin, elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız.

Bütün öğrenci arkadaşlara 7. Sınıf ingilizce dersinde başarılar dileriz.
2 yorum :

Adsız dedi ki...

eh...

Adsız dedi ki...

ders kitabını açtım ama bu geldi :(

Yorum Gönder