12 Aralık 2013 Perşembe

4. Sinif ingilizce MEB Yayinlari Öğrenci Çalişma kitabi Cevaplari


4. Sınıf İngilizce Dersi MEB yayınlarının yayınladığı öğrenci çalışma kitabı cevapları sitemize eklenmiştir. MEB Yayınları 4. Sınıf İngilizce Dersi çalışma kitabının cevaplanmış sayfalarını/sorularını bilgimiz dahilinde cevaplandırdık. Yayınlanan sayfalardaki cevapların doğruluğundan kesin emin değiliz. Bazı sayfalardaki cevaplar kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Aynı şekilde bölgeden bölgeye, şehirden şehre göre de değişiklikler olmaktadır. Siz de bunu göz önünde bulundurarak cevaplandırmalarınızı bölgenize yaşadığınız şehre ve kendi bilgilerinize, duygu-düşüncelerinize göre uyarlayınız. Ödev Kalemi Unutmayın ki bu cevaplara bakarak kendinizi test edebilir, kendi cevaplarınız ile karşılaştırabilir ve sitedeki cevaplardan yola çıkarak değişik cevaplar oluşturabilirsiniz. Sayfalardaki cevaplardan yola çıkarak sorular hakkında farklı fikirler ve düşüncelerde bulunarak kendinizi geliştirebilirsiniz. 4. Sınıf İngilizce Dersi çalışma kitabındaki yanlış olduğunu düşündüğünüz cevapları yorum kısmında yazarak diğer öğrenci arkadaşlara da yardımcı olun.
4. Sınıf İngilizce Dersi 8. sayfa öğrenci çalışma kitabı cevapları.
   2013-2014 eğitim öğretim yılı MEB Yayınları 4. Sınıf İngilizce Dersi çalışma kitabı sayfaları aşağıda eklenmiştir. İngilizce Dersi çalışma kitabı cevapları sayfa sayfa listelenerek sizlerin en kolay ve doğrudan ulaşabileceği şekilde sıralama yapılmıştır.
   NOT: MEB yayınları 4. Sınıf İngilizce Dersi öğrenci çalışma kitabı cevapları yayınlanmıştır. Eğer eksik ya da eklenmesini istediğiniz bir sayfa/soru varsa yorum kısmından bize bildirin, elimizden geldiğince yayınlamaya çalışacağız.

Bütün öğrenci arkadaşlara 4. Sınıf İngilizce dersinde başarılar dileriz.
Hiç yorum yok :

Yorum Gönder